SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Västerås GF
Gymnastik

Välkommen att kontakta oss

 

 

Västerås Gymnastikförening 

878 000-2864

 

Adress
Vasagatan 60
722 23 Västerås

Telefontider kansliet (tillfälligt ändrade)
Måndag: 12.00-18.00

Tisdag och Onsdag: 10.00-14.00
Torsdag och Fredag: Stängt

 

Telefonnummer till kansliet

021-13 84 94

 

Bankgiro
5142-7052

 

Swish
123 036 99 59

E-post till Anette på kansliet: kansliet@vgf.nu

Bokning VGF-hallen och Nya VGF-hallen: bokning@vgf.nu
Styrelsen: styrelsen@vgf.nu

 
Övrig E-post
Ansvarig BoU: Karin Nyman, bou@vgf.nu
Trupp Ansvarig:  trupp@vgf.nu
Tränare Trupp: 
 
AG Ansvarig: Christer Andersson, crip@vgf.nu
Tränare KvAG: Tina Haglund, tina@vgf.nu
Tränare KvAG: Cameron Fuller, cameron@vgf.nu

 

Verksamhetschef: Tomas Elvhage, tomas@vgf.nu
 

Hemsida

http://www.vgf.nu

 

Facebook

https://www.facebook.com/VGFgymnastik

https://www.facebook.com/VGFGymmix